en az 3 karakter olmalıdır

Hayallerinizi süsleyen Honda’nın fiyatını hemen öğrenin!

Uzun seyahatler sırasında en büyük yardımcınız olacak Honda HR-V, şehir içinde teknolojisi sayesinde konforu hissedeceğiniz Honda Civic Sedan, sportif ruhunuzu sokaklara yansıtmanızı sağlayacak Civic Hatchback, gücü ve premium ögeleriyle kalbinizde yer edecek Honda CR-V ya da istediğiniz sürate kolayca ulaşmanızı sağlayacak Honda Civic Type R...

Honda otomobil modelleri; cazip fiyatları, özel Honda ayrıcalıkları ve Japon mühendisliğinin eşsiz birleşiminden oluşur. Honda sahibi olmak için fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

*Kampanyalı fiyat; peşin alımlar için geçerli olup, kredili alımlar için geçerli değildir.

*Kampanyalı fiyat; peşin alımlar için geçerli olup, kredili alımlar için geçerli değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 120 adet araç için geçerlidir.

**7 koltuklu versiyonda 15.000 TL (vergiler dahil) fiyat farkı bulunmaktadır.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatları 01  Ekim 2020 tarihi itibarıyla geçerlidir.

Bu fiyatlar hiç bir şekilde asgari veya sabit fiyat listesi niteliğini taşımamaktadır, tavsiye niteliğindedir. Bayiler kendi fiyatlarını belirlemekte serbesttirler.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatları Honda Türkiye A.Ş. tarafından yapılacak duyurularla değiştirilebilir. Bu sebeple araçların fatura döneminde yürürlükte olan tavsiye edilen perakende satış fiyatı geçerlidir.

LPG sistemli modellerde, tescil sırasında ödenmesi gerekli Araç Trafik Tescil Müracaat ve İşlem formu bedeli fiyata dahil değildir.

Trafik sigorta bedelleri plaka masraflarının içerisinde yer almamaktadır. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.

Araç fiyatına dahil edilen tüm vergi miktarları bilgi mahiyetinde olup vergi mevzuatındaki oluşan tüm artışlar araç fiyatına yansıtılacaktır ve müşteri tarafından karşılanacaktır. KDV-ÖTV oranlarındaki artışlar müşteriye yansıtılacaktır ve müşteri tarafından ödenecektir.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatının hesaplanmasında Honda Türkiye A.Ş. tarafından nazara alınan plaka masrafları, İstanbul ili baz alınarak değerlendirilmiş olup bu masraflar şehirler arasında farklılık gösterebilir.

Yazım hatalarından kaynaklanan farklılıklardan Honda Türkiye A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Honda Türkiye A.Ş.; model, teknik özellik, renk, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.